Znajdź szybko odpowiedź!

Jak zalogować się do Konta Pracodawcy?

Aby zalogować się do Konta Pracodawcy, przejdź do strony logowania.

Jeśli nie możesz zalogować się do Konta:

 1. Sprawdź, czy logujesz się w sekcji dedykowanej pracodawcom a nie kandydatom - przy logo Pracuj.pl powinien widnieć dopisek „dla Firm”.
 2. Jeśli otrzymujesz komunikat „Niepoprawny e-mail lub hasło”, skorzystaj z opcji „Nie pamiętam hasła”, aby stworzyć nowe hasło.
 3. Jeśli nie pamiętasz adresu e-mail, którego używałeś do logowania, napisz na adres dlafirm@pracuj.pl. W treści maila podaj NIP wraz z nazwą firmy oraz Twoje imię i nazwisko.

Jak zamówić ogłoszenie na Pracuj.pl?

Złożenie zamówienia na Pracuj.pl jest proste i przypomina zakupy w sklepie internetowym.

 1. Zacznij od założenia Konta Pracodawcy - Zarejestruj się
 2. Wprowadź treść oferty pracy w formularzu online
 3. Zapłać wygodnie online za pośrednictwem PayU lub zwykłego przelewu bankowego.

W jaki sposób mogę zapłacić za usługi Pracuj.pl?

Za usługi Pracuj.pl możesz zapłacić za pośrednictwem PayU:

 • Kartą kredytową VISA, MasterCard
 • Szybki przelew elektroniczny
 • BLIK
 • Google Pay
 • Zwykły przelew bankowy na podstawie dokumentu pro forma

Jak szybko zamówione ogłoszenie ukaże się w Pracuj.pl?

Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych od akceptacji zamówienia, czyli od momentu zaksięgowania płatności za ogłoszenie.

Pamiętaj! Każde ogłoszenie jest przed publikacją weryfikowane przez konsultantów Pracuj.pl, więc w razie niezgodności zamówionego ogłoszenia z Regulaminem świadczenia usług, czas publikacji może się wydłużyć.

Gdzie znajdę listę moich kandydatów?

Aby znaleźć listę Twoich kandydatów, zaloguj się do Konta Pracodawcy. Następnie przejdź do listy Twoich ogłoszeń opublikowanych. Przy wybranym ogłoszeniu zobaczysz link umożliwiający wyświetlenie listy kandydatów.

Zgłoszenia od wszystkich Twoich kandydatów będą dostępne w Twoim Koncie Pracodawcy przez 90 dni od rozpoczęcia publikacji ogłoszenia. Po tym czasie usuniemy je za Ciebie. Możesz przeglądać CV bezpośrednio w Koncie Pracodawcy albo pobrać je na swój komputer.

Czy mogę zlecić Pracuj.pl znalezienie pracownika?

Tak. Zamów usługę "Rekrutacja 360", która wyręcza pracodawcę w procesie poszukiwań i selekcji kandydatów. Dostarczamy gotowych i zweryfikowanych kandydatów, którzy odpowiadają wymaganiom rekrutacyjnym i wyrazili zainteresowanie ofertą pracy oraz jej warunkami. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami: rekrutacja360@pracuj.pl

Czy Pracuj.pl oferuje bazę kandydatów, którą można przeglądać w poszukiwaniu pracownika?

Nie. Pracuj.pl nie oferuje bazy kandydatów.

Czy Pracuj.pl wystawia faktury?

Tak. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę.

Faktura jest wysyłana w formie elektronicznej po opłaceniu zamówienia na adres osoby, która złożyła zamówienie. Możesz ją także pobrać ze swojego Konta Pracodawcy.

Czy klauzule pod ogłoszeniem są wymagane?

Klauzula pod ogłoszeniem nie jest wymagana, jednak jest ona najprostszym sposobem na spełnienie obowiązku informacyjnego wobec kandydata.

Rekrutując nowego pracownika do Twojej firmy, musisz spełnić tzw. „obowiązek informacyjny” wobec kandydatów aplikujących na Twoją ofertę pracy. Gromadząc ich CV, stajesz się administratorem ich danych osobowych - w efekcie zostaje na Ciebie nałożony obowiązek poinformowania kandydatów m.in. w jakim celu i zakresie będziesz przetwarzać ich dane osobowe. Miejscem ich realizacji jest klauzula informacyjna dla kandydatów, którą możesz zamieścić „pod” ogłoszeniem.

Co należy wpisać w klauzuli RODO?

Już nie musisz się o to martwić – przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy wzór klauzuli, który możesz wykorzystać dla Twojego ogłoszenia.

Możesz też wykorzystać własną treść klauzuli dopasowaną do specyfiki działania Twojej firmy. Aby ułatwić Ci jej napisanie Pracuj.pl dostarcza przykłady klauzul. Pobierz przykłady klauzul.

Czy w ogłoszeniu można dodać grafikę?

Ogłoszenia, które możesz samodzielnie zamówić i opublikować online są ogłoszeniami tekstowymi.

Wybierając rodzaj ogłoszenia "XL" możesz wybrać własną kolorystkę oraz dodać do ogłoszenia jedno ze zdjęć z przygotowanej przez nas bazy.

Jeżeli potrzebujesz ogłoszenia w profesjonalnej szacie graficznej, skontaktuj się z nami: dlafirm@pracuj.pl.

Czy mogę opublikować ogłoszenie na całe województwo?

Ogłoszenia na pracuj.pl publikowane są tylko ze wskazaniem konkretnej lokalizacji (miejscowości) w której ofertowana jest praca. Nie ma możliwości publikacji ogłoszenia na całe województwo.

Jeżeli chcesz zwiększyć zasięg swojego ogłoszenia skorzystaj z dodatków zasięgowych. Więcej informacji na stronie: https://dlafirm.pracuj.pl/dodatki-zasiegowe

Czy można wgrać ogłoszenie z gotowego pliku pdf, word itp.?

Nie można wgrać treści ogłoszenia z gotowego pliku. Aby opublikować ogłoszenie, wpisz lub skopiuj treść ogłoszenia do naszego formularza online.

Czy w ogłoszeniu mogę podać adres e-mail, na który mają spływać zgłoszenia kandydatów?

Nie, w ogłoszeniu nie możesz podać adresu e-mail. Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa przeprowadzanej rekrutacji wszystkie zgłoszenia kandydatów są bezpiecznie gromadzone w Koncie Pracodawcy. Możesz przeglądać je bezpośrednio w Koncie albo pobrać na swój komputer.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Skontaktuj się z nami:
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Pn.-Pt., w godzinach 9:00-17:00