DODATKI ZASIĘGOWE

Województwo+

Cała Polska

Różnice pomiędzy lokalizacją a zasięgiem
Lokalizacja
to miejsce, w którym docelowo będzie pracować kandydat

Kandydaci szukający pracy w podanej lokalizacji będą widzieć Twoje ogłoszenie na głównej liście ofert Pracuj.pl.

Każde zakupione ogłoszenie przypisane jest do jednej lokalizacji. Jeśli ogłoszenie ma być umieszczone w kilku miejscach pracy, należy dokupić dodatek Dodatkowa lokalizacja.

Zasięg
to widoczność Twojej oferty na portalu

Widoczność oferty możesz zwiększyć za pomocą dodatków zasięgowych.

W zależności od potrzeby można skorzystać z dodatku Województwo+, jeżeli chcesz wypromować ofertę wśród kandydatów, którzy szukają pracy w każdej lokalizacji z wybranego województwa lub dodatku Cała Polska promującego ofertę niezależnie od wybranej przez kandydata lokalizacji.

W jaki sposób działają dodatki zasięgowe?
Województwo+

Skorzystaj z tego dodatku, gdy chcesz wypromować ofertę wśród kandydatów, którzy szukają pracy w każdej lokalizacji z wybranego województwa.

Jak działa?

Umieszczając ogłoszenie z lokalizacją “Warszawa” i wybierając dodatek Województwo+ z promowaniem na “pomorskie” finalnie ogłoszenie ukaże się w wynikach wyszukiwania dla Warszawy (która będzie jednocześnie miejscem pracy), ale będzie ono również promowane w województwie pomorskim.

W takim przypadku kandydatowi szukającemu pracy np. w Gdańsku również będzie wyświetlane ogłoszenie z lokalizacją w Warszawie w specjalnej ramce „Oferty z innych lokalizacji, które mogą Cię zainteresować”.

Oferty publikowane z dodatkami zasięgowymi Cała Polska i

Województwo+ będą wyświetlać się po 35 ofercie na liście ofert.

Cała Polska

Wykorzystaj, aby promować ogłoszenie we wszystkich listach ofert bez względu na wybraną przez kandydata lokalizację.

Jak działa?

Oferty z dodatkiem Cała Polska, podobnie jak dla dodatku Województwo+ będą wyświetlane w specjalnej ramce “Oferty z innych lokalizacji, które mogą Cię zainteresować”.

Szczególnie rekomendujemy ten dodatek w przypadku 100% pracy zdalnej. Oferty z dodatkiem Cała Polska i trybem pracy zdalnej, będą wyświetlane na głównej liście ofert, gdy włączona będzie opcja „Pokaż dopasowane oferty pracy zdalnej”.

Dodaj ogłoszenie
Dowiedz się więcej o lokalizacji i zasięgu w ogłoszeniach Pracuj.pl
Przykłady zastosowania dodatków zasięgowych podczas publikacji ogłoszeń

Praca mobilna w całej Polsce

Szukasz przedstawiciela handlowego na terenie całej Polski.

Rozwiązanie I

Publikacja ogłoszenia tylko na jedną lokalizację, podając adres głównej siedziby firmy. Rekomendujemy zastosowanie dodatku zasięgowego Cała Polska, dzięki temu oferta widoczna jest w dodatkowej sekcji (po 35 ofercie) w każdym wyszukiwaniu.
Dodatkowo obszar pracy mobilnej można opisać w metryczce ogłoszenia.

Rozwiązanie II

Publikacja ogłoszeń w dodatkowych lokalizacjach, gdzie kandydat będzie pracować najczęściej np. miasta wojewódzkie. Każda dodatkowa lokalizacja wymaga dodatku Dodatkowa lokalizacja.
Dodatkowo, aby poszerzyć zasięg tylko w konkretnych województwach, rekomendujemy skorzystanie z dowolnej ilości dodatków Województwo+.

Praca zdalna w całej Polsce

Szukasz Spedytora międzynarodowego na terenie całej Polski z pracą zdalną z dowolnego miejsca.

Rozwiązanie I

Jako lokalizację podaj siedzibę firmy, z dokładnym adresem. Koniecznie uzupełnij tryb pracy zdalnej. Możesz dokupić dodatek zasięgowy Cała Polska. Dzięki temu ogłoszenie wyświetli się również w dodatkowej zakładce z ofertami pracy zdalnej, a zamiast informacji o mieście pojawi się „Cała Polska”.

Rozwiązanie II

Jeśli posiadasz placówki w kilku miastach, możesz dodać je do ogłoszenia korzystając z dodatku Dodatkowa Lokalizacja. W tej opcji rekomendujemy również wykorzystanie dodatku Cała Polska i zaznaczenie w ogłoszeniu trybu pracy zdalnej, aby ogłoszenie pojawiło się w specjalnej zakładce z ofertami pracy zdalnej.

Praca mobilna w innym województwie niż siedziba firmy

Obszar wykonywanej pracy jest niezależny od siedziby firmy. W województwach, w jakich pracować będzie kandydat, firma nie ma biur lub placówek.

Rozwiązanie I

Publikacja ofert ze wskazaniem największych miast na obszarze pracy. Na przykład miasta, gdzie zagęszczenie obsługiwanych klientów/kontraktów jest największe. Każdą kolejną miejscowość, można dodać do ogłoszenia, dzięki dodatkowi Dodatkowa lokalizacja.

Rozwiązanie II

Publikacja ogłoszenia tylko na największe miasta i poszerzenie zasięgu ofert na całe województwo, dzięki dodatkowi zasięgowemu Województwo+. Ogłoszenie dodatkowo wyświetli się w boksie z ofertami z innych lokalizacji.

Dodaj ogłoszenie